O nas

Wczasywchorwacji  jest platformą internetową oferującą pośrednictwo w wynajmie apartamentów, pokoi, domów  wzdłuż chorwackiego wybrzeża Adriatyku.

Dołożyliśmy wielu starań by zaprezentować najciekawsze obiekty turystyczne, tak pod względem lokalizacji jak i standardu, uprzejmości gospodarzy, których w większości znamy osobiście. Nie wszystkie kwatery zostały sprawdzone przez nas osobiście lecz dzięki doskonałej znajomości Chorwacji i języka chorwackiego, jesteśmy w stanie uzyskać szczegółowe informacje o każdym obiekcie  i spełnić życzenie nawet najbardziej wymagającego Klienta. Na bieżąco jesteśmy w kontakcie telefonicznym i mailowych z właścicielami apartamentów, kwater, domów, które prezentujemy na naszej  stronie.

 Nie jesteśmy biurem podróży,  oferujemy Klientom usługi pośrednictwa w wynajmie kwater głównie w okresie wakacyjnym lecz nie tylko. Ze względu bowiem na wspaniały, cieplejszy klimat, chorwackie wybrzeże staje się coraz atrakcyjniejsze w miesiącach poprzedzających sezon (kwiecień, maj, czerwiec) oraz  tych u samym schyłku lata i początku jesieni (wrzesień, listopad). Dzięki naszemu wieloletniemu pobytowi w Chorwacji (mieszkaliśmy tu przez 11 lat, wtedy była to jeszcze Jugosławia a Chorwacja była jedną z sześciu jej republik) poznaliśmy tamtejszą kulturę, najciekawsze turystycznie  zakątki, mentalność i udoskonaliliśmy język. Pozwala nam to stworzyć bogatą, kompleksową ofertę dla naszych Klientów, udzielić na bieżąco porad i wskazówek. W przypadku gdy nie dysponujemy ofertą, która spełnia Państwa oczekiwania, korzystamy z usług lokalnych biur podróży bądź zwracamy się bezpośrednia o właścicieli innych obiektów, korzystając z uprzejmości naszych chorwackich znajomych i przyjaciół.

Otrzymujecie Państwo od nas rzetelną, kompleksową usługę od momentu wyboru miejsca wypoczynku do wpłaty zadatku, po której to otrzymujecie potwierdzenie rezerwacji w języku polskim i chorwackim (takie samo potwierdzenie otrzymuje właściciel obiektu).

Po otrzymaniu od nas potwierdzenia o dostępności terminu, podpisujemy z Państwem  umowę rezerwacji, w której zawarte są wszystkie dane: adres, wyposażenie obiektu, numery kont do wpłaty zadatku i zaliczki. Po wpłynięciu środków, wystawiamy  potwierdzenie rezerwacji. Wszystkie wymienione  formalności załatwiamy drogą elektroniczną.